Odwiedzamy.eu

Portal Turystyczny - ciekawe miejsca - informacje turystyczne - Turystyka w Polsce

Portal turystyczny odwiedzamy.eu zabierze Cię w najpiękniejsze zakątki Polski, rezerwaty). Informacje turystyczne, kwatery, rezteuracje), które znajdziesz u nas są szczegółowe i przedstawione tak byś mógł jak najlepiej zaplanować swój weekend lub wakacje.
Mapka szybko przeniesie Cię do ciekawych miejsc z województwa w którym planujesz zwiedzanie. Chwilowo są to miejsca głównie z województwa Podkarpackiego.

Zwierzyniec


Rodzaj: Szlaki, Jezioro, spływy kajakowe, pomniki, rowery, atrakcje

Ocena: 6/10

Czas zwiedzania: kilka dni

Gdzie: Lubelskie

więcej: Zakwaterowanie, bary, noclegi, sklepy

Jak daleko: 113 km od Rzeszowa, 93km od Lublina, 30km od Zamościa


MAPA DOJAZDU


View Zwierzyniec in a larger map


Zwierzyniec


Zwierzyniec wraz z okolicą to rewelacyjna miejscowość turystyczno rekreacyjna która leży na Roztoczańskim Parku Narodowym. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy słońca, wody i opalania mogą korzystać z wyjątkowego piaszczystego kąpieliska, które znajduje się nad jeziorem Echo. Z atrakcji wodnych warto skorzystać także z spływów kajakowych na rzece Wieprz i Tanew, dostępne są również do wynajmu inne sprzętu pływające.

Z architektury największą atrakcją jest Barokowy kościół filialny „na wodzie”, warto podkreślić również, iż w Zwierzyńcu znajduje się aż 65 pomników co przeliczając na liczbę mieszkańców jest rekordem Polski.

Zwierzyniec oferuje także paintball, quady, przejażdżki konne, kilka punktów wypożyczalni rowerów oraz co najważniejsze, sporą ilość szlaków turystycznych. W weekendy mając trochę szczęścia można trafić na imprezy plenerowe organizowane na stadionie w Zwierzyńcu.

Pozostałe miejsca turystyczne

View Larger Map

Portal odwiedzamy.eu dostarczy Ci informacji turystycznych na temat atrakcyjnych miejsc , znajdziesz tutaj informacje jakie mamy ciekawe miejsca w Polsce i za granicą, polecam: Rezerwat Prządki. Z nami odpowiedź na pytania, gdzie na wakacje stanie się łatwiejsza. Zapraszamy - Park Krajobrazowy - Rezerwat Przyrody Prządki