odwiedzamy.eu

 
Noclegi Resteuracje Hotele

Rodzaj: Wodospady, Szlaki, Odpoczynek, Potoki
Ocena: 6/10
Czas zwiedzania: zależne
Gdzie: Podkarpacie
więcej: Zakwaterowanie, bar, noclegi
Jak daleko: 85km od Rzeszowa, 30km od Krosna


MAPA DOJAZDU


Pokaż Rudawka Rymanowska na większej mapie


Rudawka Rymanowska


Bieszczady kryją w sobie setki niesamowitych miejsc, sporo z nich jest znanych dla turystów, jednak są i takie, które są mniej popularne a które pozwolą w pełni odpocząć w zaciszy i otoczeniu cudownych potoków i krajobrazów.

Rudawka Rymanowska to jedno z takich miejsc które leży nieopodal Rymanowa Zdrój na brzegu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Tutejsze powietrze i klimat sprzyja leczeniu dróg oddechowych, astmy i pozostałych gatunków alergii.

W Rudawce znajdują się ośrodki wypoczynkowe z licznymi atrakcjami, oraz tradycyjne domy letniskowe.
Jednymi z większych atrakcji Rudawki Rymanowskiej są rzeki, Wisłok i Wisłoczka, na których znajdują się piękne wodospady, szczególnie uroczy jest Wodospad, który znajduje się na szlaku Rawka Rymanowska – Rymanów Zdrój i leży na rzece Wisłoczka. Nie da się również przejść obojętnie obok doliny, którą płynie Wisłok, po którego prawej stronie widnieją piękne skaliste wzgórza.

[nggallery id=5]

Pozostałe miejsca turystyczne Podkarpacia:

Pokaż Podkarpacie na większej mapie

Portal odwiedzamy.eu dostarczy Ci informacji turystycznych na temat atrakcyjnych miejsc , znajdziesz tutaj informacje jakie mamy ciekawe miejsca w Polsce i za granicą, polecam: Rezerwat Prządki. Z nami odpowiedź na pytania, gdzie na wakacje stanie się łatwiejsza. Zapraszamy - Park Krajobrazowy - Rezerwat Przyrody Prządki