Odwiedzamy.eu

Portal Turystyczny - ciekawe miejsca - informacje turystyczne - Turystyka w Polsce

Portal turystyczny odwiedzamy.eu zabierze Cię w najpiękniejsze zakątki Polski, rezerwaty). Informacje turystyczne, kwatery, rezteuracje), które znajdziesz u nas są szczegółowe i przedstawione tak byś mógł jak najlepiej zaplanować swój weekend lub wakacje.
Mapka szybko przeniesie Cię do ciekawych miejsc z województwa w którym planujesz zwiedzanie. Chwilowo są to miejsca głównie z województwa Podkarpackiego.

Rudawka Rymanowska


Rodzaj: Wodospady, Szlaki, Odpoczynek, Potoki
Ocena: 6/10
Czas zwiedzania: zależne
Gdzie: Podkarpacie
więcej: Zakwaterowanie, bar, noclegi
Jak daleko: 85km od Rzeszowa, 30km od Krosna


MAPA DOJAZDU


Pokaż Rudawka Rymanowska na większej mapie


Rudawka Rymanowska


Bieszczady kryją w sobie setki niesamowitych miejsc, sporo z nich jest znanych dla turystów, jednak są i takie, które są mniej popularne a które pozwolą w pełni odpocząć w zaciszy i otoczeniu cudownych potoków i krajobrazów.

Rudawka Rymanowska to jedno z takich miejsc które leży nieopodal Rymanowa Zdrój na brzegu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Tutejsze powietrze i klimat sprzyja leczeniu dróg oddechowych, astmy i pozostałych gatunków alergii.

W Rudawce znajdują się ośrodki wypoczynkowe z licznymi atrakcjami, oraz tradycyjne domy letniskowe.
Jednymi z większych atrakcji Rudawki Rymanowskiej są rzeki, Wisłok i Wisłoczka, na których znajdują się piękne wodospady, szczególnie uroczy jest Wodospad, który znajduje się na szlaku Rawka Rymanowska – Rymanów Zdrój i leży na rzece Wisłoczka. Nie da się również przejść obojętnie obok doliny, którą płynie Wisłok, po którego prawej stronie widnieją piękne skaliste wzgórza.

Pozostałe miejsca turystyczne Podkarpacia:

Pokaż Podkarpacie na większej mapie

Portal odwiedzamy.eu dostarczy Ci informacji turystycznych na temat atrakcyjnych miejsc , znajdziesz tutaj informacje jakie mamy ciekawe miejsca w Polsce i za granicą, polecam: Rezerwat Prządki. Z nami odpowiedź na pytania, gdzie na wakacje stanie się łatwiejsza. Zapraszamy - Park Krajobrazowy - Rezerwat Przyrody Prządki