odwiedzamy.eu

 
Noclegi Resteuracje Hotele

Logo Novauto Novauto to firma która specjalizuje się usługami związanymi z wynajmem samochodów dostawczych oraz osobowych.
W Ofercie Novauto znajduje się zarówno cennik wynajmu długoterminowego jak i krótkoterminowego. W czasie zimowych ferii proponujemy ekstra promocje wynajmu pojazdu na dziesięć dni za 500zł., co daje tylko kwotę 50pln, za dzień wynajmu auta. Tylko u nas tak atrakcyjne ceny za luksusowe, nowe auta.

Firma transportowa Novauto to jedyna wypożyczalnia aut, która nie pobiera kaucji za wynajęcie aut. W innych firmach zajmujących się naszą usługą, jesteś zobowiązany by zapłacić kilkaset złotych a w razie wynajęcia długoterminowego nawet kilkaset pln zwrotnej kaucji, w Novauto, nie pobieramy takiej kaucji. Nam wystarczy podpisana umowa, która jest zadowalającym zabezpieczeniem.

wypożyczalnia samochodów Warszawa Novauto
funkcjonuje w Warszawie, gdzie znajduje się nasza stajnia samochodowa. Kilka lat lat praktyki zawodowej doprowadziły do wcielenia do oferty wielu interesujących promocji, które cieszą się wielką popularnością wśród osób chętnych do wypożyczenia auta.


Novauto Jarosław Markiewicz
05-082 Stare Babice
Sienkiewicza 164
601 220 200
www.novauto.pl
info@novauto.pl
Zobacz nas również w usłudze: Miejsca Google

NIP 9511510310
REGON: 012821880Pokaż Novauto – Tania wypożyczalnia samochodów Warszawa na większej mapie


Portal odwiedzamy.eu dostarczy Ci informacji turystycznych na temat atrakcyjnych miejsc , znajdziesz tutaj informacje jakie mamy ciekawe miejsca w Polsce i za granicą, polecam: Rezerwat Prządki. Z nami odpowiedź na pytania, gdzie na wakacje stanie się łatwiejsza. Zapraszamy - Park Krajobrazowy - Rezerwat Przyrody Prządki